Vilon City


Artimiausia mokykla
Artimiausia mokykla
~6.25 km

Nauji projektai / Ežeraičiai / Vilon City

Atstumai

Susisiekimas
Mokymosi įstaigos
Prekybos centrai
Institucijos
Kiti
  Autobusų stotelės
  • ~1.49 km
   Saugūniškės
  • ~1.72 km
   Pieno punktas
  Lankytinos vietovės
  • ~5.67 km
   Raudonosios balos telmologinis draustinis
  • ~7.95 km
   Ąžuolų karalienė
  • ~8.35 km
   Vaigeliškių ąžuolas
  Sporto klubai
  • ~0.03 km
   Le MERIDIEN VILNIUS, UAB VILLON
  • ~0.13 km
   VILLON, golfo klubas

  Kita informacija

  Nusikaltimai
  Mokyklų, gimnazijų reitingai
  Pastato informacija

  Nusikaltimų skaičius 500 m spinduliu

  Fizinis smurtas0
  Plėšimai0
  Vagystės iš gyvenamųjų patalpų0
  Automobilių vagystės0
  Vagystės iš automobilių0
  Vagystės be smurto0
  Šaltinis: Informatikos ir ryšių departamentas prie LR VRM
  Mokyklų, gimnazijų reitingas sudarytas remiantis 2012 metų šešių (Lietuvių k., matematika, užsienio kalba, istorija, biologija, fizika) valstybinių brandos egzaminų rezultatais. Taip pat abiturientų įstojusiųjų pirmuoju pageidavimu į Lietuvos ir užsienio aukštąsias mokyklas. Kuo egzaminų rezultatai ir įstojimo į aukštąsias mokyklas santykis geresni tuo reitingas aukštesnis.

  Informacija apie pastatą

  TipasGyvenamasis pastatas
  Kviečiame pirmuosius „VILON CITY“ miesto gyventojus apžiūrėti ir įsikurti britų architektų suprojektuotuose ir dizainerių pilnai įrengtuose ar su daline apdaila „VILON homes“ apartamentuose - kotedžo tipo būstuose.
  VIETA:
  „VILON CITY“ – kurortinis 280 hektarų ploto šeimos miestas – Lietuvoje analogų neturintis, prestižinių, modernių būstų kompleksas, apsuptas vaizdingų ežerų, prabangaus viešbučio su SPA ir sporto centrais, paplūdimiais ir golfo laukais.
  Vos 20 minučių kelio nuo Vilniaus miesto centro plėtojamas projektas - „VILON homes“ – su jaukių apartamentų, elegantiškų kotedžų ir prabangių vilų kompleksu. Projekto autoriai – „Darling Associates London“, o interjero kūrimu užsiėmė žymi Londono dizaino studija „Anouska Hempel Design Studio London“ . Dėl šių priežasčių 280 hektarų teritorijoje esantis Nekilnojamasis turtas atitinka aukščiausius pasaulio standartus.

  VILON CITY PRIVALUMAI:
  Šeimos life-time narystė golfui, fitneso centrui bei baseinui (viešbutyje Vilnius Grand Resort)
  Papildomai VILON homes gyventojai turės nuolaidas VILON city teritorijoje:
  - 10% nuolaida parduotuvėje „V Pro“ golfo parduotuvėje;
  - 10% nuolaida individualioms golfo pamokoms;
  - 15% nuolaida gėrimams „Le Paysage“, „Bora Bora“, „Sunset Lounge“, „Ben‘s Bar“ ir „V Steak House“;
  - 15% nuolaida „Le Paysage“, „Bora Bora“, „Sunset Lounge“, „Ben‘s Bar“ ir „V Steak House“;
  - 20% nuolaida vienkartiniam apsilankymui SPA centre ir narystės;
  - 20% nuolaida Vilniaus Grand Resort viešbučio kambariuose (nuo geriausios dienos kainos) arba aukštesnės kategorijos kambario (priklausomai nuo galimybių).

  PRIVALUMAI:
  „VILON Homes“ esantis Nekilnojamasis turtas skirtas išskirtiniam, rafinuotą skonį turinčiam bei ieškančiam harmonijos su gamta gyventojui. Čia nereikės rūpintis vejos pjovimu ar šiukšlių išvežimu. Savo laisvą laiką geriau galėsite praleisti su šeima ar draugais. Šiame moderniame kurorte, ežerų ir beržynų bei vingiuojančių kalvų apsuptyje įsikūręs 18 duobučių „The V Golf Club“ aikštynas, kur profesionalūs treneriai pasiūlys individualias treniruotes, esant poreikiui – išnuomos golfo inventorių. Netoliese – „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu, kur galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasimėgauti SPA malonumais.
  Teritorija yra saugoma 24 val. per para, 7 dienas per savaitę.
  Gyvendami „VILON homes “ rajone galėsite pilnai išnaudoti šiuolaikinių technologijų teikiamus patogumus. Čia sumontuota „SMART house“ (Išmanusis namas) sistema, kurios pagalba nuotoliniu būdu galėsite kontroliuoti savo namų šildymo sistemą, apšvietimą ir kt. Čia numatytas grindinis šildymas, kondicionavimo bei rekuperacijos sistemos. Apartamentuose su pilna apdaila vidus apstatytas aukščiausios kokybės baldais, įskaitant ir pilnai įrengtas virtuves bei vonios kambarius. Žodžiu, čia rasite viską – nuo gėlių puokštės svetainėje iki moderniausios įrangos.
  KAINOS:
  Kainos VILON home projekte nuo 1.900 EUR/kv.m. su naryste golfui, fitneso centrui, baseinui visam gyvenimui! Galimybė pirkti su daline apdaila arba jau įrengtus kotedžus!

  ATSTUMAI:
  Iki Vilniaus – 9 km.
  Iki prekybos centro „BIG“ – 10 km.
  Iki Vilniaus centro – 18 km.
  Iki oro uosto – 23 km.

  Gyventojų ir kaimynų atsiliepimai

  Atsiliepimai apie namą
  Atsiliepimų nėra. Būk pirmas!
  Rašyti atsiliepimą
  Atsiliepimai